Collection: Irish Candy
Scroll through the list below to see every single one of our delicious Irish confections, and click on any product below for more ingredients and more information! Or, shop by candy category:
Irish Toffee - English Toffee with an Irish twist! This delicious toffee is made with fresh Irish butter and the purest ingredients for a tender toffee that won't stick to your teeth. Click here to shop Irish Toffee.
Sweet n' Salty Selection - These tasty treats combine sweet chocolate with salty favorites like peanuts and pretzels! Click here to shop Sweet n' Salty.
Irish Creme - Our Irish cremes give you rich, creamy treats that combine with your favorite flavors like berries, mint, or citrus for a melt-in-your mouth sensation! Click here to shop Irish Cremes.
-
Back from Belfast - Creamy, White Chocolate w/ Salted- Toasted Pretzels -1/2 lb. box
- Regular price
- $18.48
- Sale price
- $18.48
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
On the Way to Galway Bay - Darker Chocolate, Toasted Pretzels, & Sea Salt - 1/2 lb. Box
- Regular price
- $18.48
- Sale price
- $18.48
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Darby O’ Gill Dark - Darker Chocolate, Sea Salt, & Toasted Almonds - 1/2 lb. Box
- Regular price
- $18.48
- Sale price
- $18.48
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Leprechaun Lemon Crème - Creamy white choc w hard lemon candies- 1/2 lb. Box
- Regular price
- $18.48
- Sale price
- $18.48
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Killarney Key Lime Crème - Rich dark choc, creamy white choc, w hard lime candies- 1/2 lb. Box
- Regular price
- $18.48
- Sale price
- $18.48
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberry O’ Riley Crème - 1/2 lb. Box
- Regular price
- $18.48
- Sale price
- $18.48
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Molly Malone Mint Crème - 1/2 lb. Box
- Regular price
- $18.48
- Sale price
- $18.48
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Aunt Edna's Caramels- 15/ bag Irish butter caramels
- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 2 of 2